Movies
Ratings
553
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0