Titles you rated
SaltRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0