Movies
Ratings
110
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0