Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0