Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Panda! Go Panda!Rated ★ 5.0
RashomonRated ★ 3.5
Painted SkinRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
Running on EmptyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Caesar and CleopatraRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Queen CrabRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 3.5