Series
Ratings
423
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 2.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Renai MangakaRated ★ 2.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 2.5
The GreatRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
You Are My GloryRated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
High School TeacherRated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0