Series
Ratings
287- 태풍상사Rated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5