Series
Ratings
33
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0- Rough YardRated ★ 5.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0