Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
SambaRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The VowRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5