Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5