Movies
Ratings
151
Sex and the CityRated ★ 1.0
CarsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Fast & Furious 6Rated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0