Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
- Merry MaryRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0