Movies
Ratings
151
A Hard DayRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0