Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
As OneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5