Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5- After MidnightRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 4.0
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 3.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
BubbleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0