Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0