Series
Ratings
30
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5