Movies
Ratings
347
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
AmbulanceRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 3.5