Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.5- Nipple War3Rated ★ 2.0
DesexRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0