Series
Ratings
24
The Good PlaceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0