Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.5
IdolRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0