Movies
Ratings
392
Morning GloryRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
Jersey GirlRated ★ 4.0
New in TownRated ★ 2.5
Sweet Home AlabamaRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 2.0
A Happy EventRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0