Movies
Ratings
501
The Blind SideRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0