Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
PreciousRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0