Movies
Ratings
1025
The Wife of a SpyRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
What Ever Happened to Baby Jane?Rated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
ShowgirlsRated ★ 5.0
FyreRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
DinosaurRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0