Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0