Movies
Ratings
53
The Truman ShowRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 4.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 4.5