Titles you rated
In Safe HandsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5