Titles you rated
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5
UsRated ★ 4.5
Sound of FreedomRated ★ 5.0
The First LadyRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 1.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0