Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0