Titles you rated
Suspect XRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
WarRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0