Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0