Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0