Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0