Movies
Ratings
598
Wood Job!Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
The Cable GuyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0