Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0