Movies
Ratings
187
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 5.0