Titles you rated
6/45Rated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 2.5
CallRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0