Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 1.0
Marine BoyRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0