Movies
Ratings
42
She's the ManRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0