Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0