Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
DuelistRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0