Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0