Titles you rated
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Omae Umasou Da naRated ★ 5.0 Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
 OseamRated ★ 5.0 OseamRated ★ 5.0
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
 The MaskRated ★ 4.0 The MaskRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 MudRated ★ 5.0 MudRated ★ 5.0
 MatildaRated ★ 5.0 MatildaRated ★ 5.0
 MulanRated ★ 5.0 MulanRated ★ 5.0
 Princes and PrincessesRated ★ 5.0 Princes and PrincessesRated ★ 5.0
 The ShiningRated ★ 5.0 The ShiningRated ★ 5.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 5.0 Wolf ChildrenRated ★ 5.0
 The Little MermaidRated ★ 5.0 The Little MermaidRated ★ 5.0
 The HelpRated ★ 5.0 The HelpRated ★ 5.0
 Like Father, Like SonRated ★ 4.0 Like Father, Like SonRated ★ 4.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 Gone with the WindRated ★ 5.0 Gone with the WindRated ★ 5.0