Movies
Ratings
78
The HousemaidRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love NowRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The FanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0