Movies
Ratings
89
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0