Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5