Series
Ratings
273
The LegendRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5