Movies
Ratings
283
The HousemaidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
LoveRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0