Series
Ratings
137
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0